M4 Ready

kurs dla każdego, kto chce prowadzić, założyć, rozwijać, pomnożyć nowo powstające kościoły w Polsce oraz dowiedzieć się czy zakładanie kościołów jest jego powołaniem

Dołącz do M4 Ready

Jeśli jesteś młodym liderem zainteresowanym zdobywaniem wiedzy na temat zakładania kościołów i swojej potencjalnej roli w tym procesie, dołącz już teraz do projktu M4 Ready.

Co to jest M4 Ready?

M4 Ready to dziewięciomiesięczny kurs online, który zapewnia niezbędne szkolenie dla osób, które mają potencjał do zakładania, prowadzenia i pomnażania kościołów w swoich krajach – młodszych liderów w lokalnych kościołach, wyznaniach lub organizacjach o ponadprzeciętnym potencjale przywódczym, którzy mają już pewne doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości, inicjowania nowych rzeczy i wprowadzania zmian.

 

Po ukończeniu kursu M4Ready dowiesz się:

Czy masz pasję i powołanie do zakładania kościołów
Czy widzisz siebie jako członek zespołu, który zakłada kościół
Czy postrzegasz siebie jako przywódcę w lokalnym kościele lub w innych rolach

Sześć modułów

Zakładanie kościołów: Rozumienie procesu zakładania nowego kościoła

Rozwój osobisty: Rozwijanie samokontroli i odpornego stylu życia

Ewangelizacja: Przedstawienie Ewangelii i rozumienie kontekstu

Komunikacja: Głoszenie i nauczanie w sposób biblijny i istotny

Rozwój zespołu: Budowanie zdrowego i dobrze funkcjonującego zespołu

Uczniostwo: Tworzenie kultury uczniostwa

Pięć elementów

Kurs online

Kurs M4 Ready składa się z dwóch części. Jednym z nich jest sam kurs online, zawierający 6 głównych tematów – modułów. Każdy moduł zawiera 10-12 krótkich filmów. Z filmami i tematami kursu związane są zadania. Druga część to regularne spotkania uczestników i ich mentorów w kontekście środowiska lokalnego. To okazja do głębszej dyskusji na temat całego procesu.

Mentoring

Każdy uczestnik kursu ma mentora. Mentoring będzie się odbywał zarówno indywidualnie, jak i w małej grupie na terenie miasta lub regionu. Kontakt z mentorem planowany jest 1-2 razy podczas każdego modułu.

Startup weekend

Spotkanie wszystkich uczestników biorących udział w projekcie M4, które odbywa się na koniec Modułu 1. Jest to czas uwielbienia, wspólnoty i zaangażowania wobec siebie nawzajem oraz kursu.

Spotkania regionalne

Podczas kursu spotkasz się 5-6 razy z innymi uczestnikami oraz mentorem z Twojego miasta lub regionu.

Inspirujący weekend

Wszyscy uczestnicy M4 Ready będą mieli okazję spotkać się z zespołami zakładania kościołów w ramach szkolenia M4 Ready w Europie. 

Experience M4 Ready

Skorzystaj bezpłatnie z kursu online M4 Ready: uzyskaj dostęp do pierwszego modułu dotyczącego zakładania kościołów już teraz

Zespół

Monika Czerwonka

Lider projektu
WhatsApp: +48883648098

Maria Appiah Gyamfi

Członek i mentor zepołu
WhatsApp: +48883648098

Henry Appiah Gyamfi

Członek i mentor zespołu
WhatsApp: +48883648098